Jedną z metod, które stosuję w gabinecie dietetycznym jest metoda Lignaform. Jest to kuracja, której celem jest w pierwszym etapie intensywne odchudzanie, a następnie stopniowo utrzymanie wagi. Program Lignaform przeznaczony jest dla osób,  którzy potrzebują schudnąć szybko, skutecznie, bez efektu jo jo i dodatkowo nie lubią zbyt wiele czasu tracić w kuchni. Większość posiłków z jadłospisu Lignaform jest gotowa, a niektóre należy wymieszać z wodą i ewentualnie podgrzać. Oczywiście podstawą diety są warzywa z niską zawartością cukru.

Dieta białkowa Lignaform – jakich efektów możecie się spodziewać ?

  • Kobiety w ciągu pierwszych 10 dni tracą  3kg
  • Mężczyźni w ciągu pierwszych 10 dni tracą 5kg
  • Zanika łaknienie
  • Poprawa nastroju
  • Ochrona masy mięśniowej
  • Lepsze wyniki krwi
  • Zmniejszenie ryzyka wystąpienia powikłań otyłości

Lignaform proponuje od pierwszego etapu zastąpienie dotychczasowych posiłków zrównoważonymi niskowęglowodanowymi, a wysokobiałkowymi posiłkami spożywczymi z warzywami. Białko pozwala na zabezpieczenie masy mięśni, na nieodczuwanie głodu.  Niski poziom węglowodanów sprawia, że nasz organizm sięga po odłożone zapasy, które znajdują się w tkance tłuszczowej. Chudniemy więc tylko i wyłącznie z tłuszczu.

Dieta Lignaform – suplementacja

Niesłychanie ważnym elementem metody Lignaform jest suplementacja. Organizm potrzebuje wsparcia. Brak mu niektórych witamin i minerałów oraz obowiązkowo należy uzupełniać w odpowiedniej dawce elektrolity. Naukowcy Therascience opracowali szereg suplementów, uzupełniających niedobory związane z metodą.

Co należy zrobić, by zacząć dietę Lignaform i gdzie ją kupić?

Zaczynamy od wykonania podstawowych badań krwi (max. 3 miesiące wstecz). Przy pierwszej konsultacji i braku przeciwwskazań, pacjent dostaje kurację na pierwsze 15-20 dni. Dalej stopniowo przy kolejnych konsultacjach, posiłki Lignaform zastępowane są posiłkami ogólnie dostępnymi. Wszystkie konsultacje  podczas kwarantanny odbywają się telefonicznie. Dieta wysyłana jest na następny dzień

Za przesyłkę nie pobieramy opłat. Skontaktuj się z nami, aby poznać koszt diety. Więcej informacji podczas bezpłatnej konsultacji: 880 320 590

Udostępnij na: