Już 6. 12 startujemy ze wspólnym przedświątecznym detoksem. Będzie trwał: 14 dni, Wystarczy dołączyć do naszej grupy na FB: https://www.facebook.com/groups/446669113009305 i przez 2 tygodnie delektować się smakiem owoców i warzyw.

Celem detoksu jest odżywienie organizmu, oczyszczenie z zalegających złogów kałowych, utrata kilogramów oraz poprawa nastroju. Nasz detoks nie ma nic wspólnego z głodówką. Nie dopuszczamy do głodu i bawimy się jedzeniem.

Osoby mocno zanieczyszczone, z dużą masą ciała, przemęczone oraz te, które chcą zadziałać holistycznie mogą wspomóc się rekomendowaną przez współpracującego z nami lekarza dr Newall suplementacją. Pani doktor poleca głównie dwa produkty: Detoks w saszetkach: https://therascience.pl/produkt/detox/ oraz kapsułki na walkę z cellulitem: https://therascience.pl/produkt/cellulit/

Stosowanie suplementacji NIE JEST OBOWIĄZKOWE i możesz dołączyć do nas bez względu na to czy będziesz je stosować. W razie potrzeby to jest kod rabatowy na powyższe preparaty: detoks

NAJWAŻNIEJSZE to WSPÓLNA, ZDROWA PRZYGODA.

Przez 14 dni oczyszczania na naszej grupie dostaniesz bezpłatnie:

  • Zdjęcia potraw
  • Rozkład posiłków
  • Listę produktów zalecanych
  • Ogromną dawkę motywacji
  • Wiedzę dotyczącą oczyszczania
  • Wspólne dodatkowe wyzwania

Jeżeli na te 14 dni potrzebujesz menu ( 4 posiłki oczyszczające dzienne) to skorzystaj z promocji i wykup dietę za 29zł.

Bank Millennium Katarzyna Pryzmont

Tytuł: detoks _ nawzwisko

Numer konta; 95 1160 2202 0000 0001 8319 3294

KONIECZNIE wyślij swoje zgłoszenie na: gabinetatp@gmail.com, abyśmy wysłali do Ciebie jak najszybciej menu.

Do zobaczenia, do usłyszenia 🙂

Udostępnij na: