Gabinet dietetyczny ATP

 

 

 

Jeżeli odchudzałaś się już wiele razy, ale bez efektu to zachęcałbym Cię do wzięcia udziału w Programie ” Za rękę”, który jest moją najlepiej sprawdzającą się metodą dla osób z nadwagą i otyłością, które mają dosyć diet, a mimo wszystko chcą być właścicielem zdrowej i szczupłej sylwetki.

 

Jestem absolwentką kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Dodatkowe kwalifikacje z psychodietetyki zdobyłam w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz na licznych kursach i szkoleniach, m.in.  z zakresu TSR oraz coachingu dietetycznego.  Oprócz dietetyki zajmuję się masażami, które uważam za bardzo ważny elementem w dbaniu o zdrowie psychiczne i fizyczne.  

 

 

 

O gabinecie

 

Witaj! 

 

Nazywam się Katarzyna  Pryzmont. Od 15 lat pracuję z osobami, które potrzebują wsparcia w zmianie nawyków, redukcji masy ciała oraz nauce zdrowego odżywiania.  Nie ma jednej metody, która byłaby dobra dla każdego. Ważne, aby rozpoczynając leczenie dietetyczne wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak m.in.:  twoje potrzeby, wyniki badań, styl życia oraz preferencje kulinarne. Są osoby, które odchudzają się ze mną bez diety, a są takie, które potrzebują konkretnych wytycznych żywieniowych. Każda z dróg jest dobra, a wybór zależy od Ciebie.

 

Jestem autorką warsztatów ” Jak radzić sobie z pokusami podczas zmiany” oraz ” Głową w kilogramy”, dzięki którym co roku wiele kobiet odmienia swoje życie i zdrowie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ 

Nazywam się Agnieszka Motylewska-Kawalec. Jestem dietetykiem klinicznym. Pracuję w szpitalu, doradzając pacjentom hospitalizowanym jak szybko i smacznie odzyskać zdrowie. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i pewnie dlatego również one są mi szczególnie bliskie w praktyce zawodowej. Z doświadczenia wiem, jak ważny w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób jest właściwy sposób odżywiania. Jeśli odpowiednio wcześnie zadbamy o zdrowy i pełnowartościowy talerz naszych pociech, z pewnością będą cieszyć się dobrym zdrowiem, a my z satysfakcją będziemy obserwować ich szczęśliwe dorastanie.

Poza tym…kocham kulinarne podróże po różnych zakątkach świata 🙂

 Skończyłam studia  magisterskie na kierunku dietetyki ze specjalizacją żywienie kliniczne. Ukończyłam 3 miesięczny kurs „Praca z dziećmi w kontekście psychodietetyki”. Uczestniczyłam czynnie w Konferencji Naukowej dla Dietetyków Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie „Czynniki genetyczne i środowiskowe wpływające na jakość zdrowia i życia konsumentów – Dieta w prewencji nowotworów”. Ukończyłam w licznych konferencjach naukowych, jak  również szkoleniu prowadzonym przez School of insulinresistance therapy   „SPECJALISTA PRZYJAZNY INSULINOOPORNYM” Przeprowadziłam ponad 300 konsultacji z dziećmi z klas 1-6 i ich rodzicami. Prowadzę warsztaty zdrowego żywienia dla kobiet w ciąży i okresie laktacji w Szkole Rodzenia oraz dla nastolatków.

Kto korzysta z moich usług:

  •  Kobiety w okresie ciąży i laktacji
  • Dzieci i młodzież (te najmłodsze i nieco starsze)
  •  Osoby, które chcą nauczyć się zdrowo odżywia
  •  Osoby, które potrzebują żywieniowego wsparcia w trakcie leczenia wielu chorób

 

Nazywam się Klaudia Andrzejczak. Jestem psychologiem. Podczas  pracy w gabinecie  wspomagam  klientów w samorozwoju, radzeniu sobie z kryzysami, jakie napotykają na swojej drodze oraz odnajdywaniu wewnętrznego spokoju.

Skończyłam studia psychologiczne ze specjalizacją psychologii rodziny. Ukończyłam również pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, który jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób borykających się z nadwagą.  Prowadzę warsztaty z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i dorosłych, którego celem jest  nabywanie umiejętności takich jak: asertywność, radzenie sobie z nieprzyjemnymi emocjami, poznawaniem swoich mocnych stron oraz rozwoju współpracy w grupie.

Biorę czynny udział w licznych konferencjach naukowych poświęconych tematyce higieny zdrowia psychicznego. W swojej pracy kieruję się zawsze dobrem pacjenta i indywidualnym podejściem do jego potrzeb.

 

 

 

 

 

Kto korzysta z mojego wsparcia? Osoby, które:

  • znajdują się na rozstaju dróg
  • chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz chcą podjąć pracę nad swoim ciałem
  • potrzebują wsparcia w akceptowaniu swoich emocji i przeżyć wewnętrznych
  • Rodzicie w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi
  • Pary, które chcą pracować nad swoją relacją
  • Osoby, które dotknięte zostały przemocną seksualną.