Gabinet dietetyczny ATP

 

 

 

Jeżeli odchudzałaś się już wiele razy, ale bez efektu to zachęcałbym Cię do wzięcia udziału w Programie ” Za rękę”, który jest moją najlepiej sprawdzającą się metodą dla osób z nadwagą i otyłością, które mają dosyć diet, a mimo wszystko chcą być właścicielem zdrowej i szczupłej sylwetki.

 

Jestem absolwentką kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Dodatkowe kwalifikacje z psychodietetyki zdobyłam w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz na licznych kursach i szkoleniach, m.in.  z zakresu TSR oraz coachingu dietetycznego.  Oprócz dietetyki zajmuję się masażami, które uważam za bardzo ważny elementem w dbaniu o zdrowie psychiczne i fizyczne.  

 

Gabinet ATP w czasie pandemii Covid-19 otwarty jest tylko po wcześniejszej konsultacji telefonicznej, Większość wizyt i szkoleń  odbywa się online.

 

 Do usłyszenia! Do zobaczenia!

O gabinecie

 

Witaj! 

 

Nazywam się Katarzyna  Pryzmont. Od 15 lat pracuję z osobami, które potrzebują wsparcia w zmianie nawyków, redukcji masy ciała oraz nauce zdrowego odżywiania.  Nie ma jednej metody, która byłaby dobra dla każdego. Ważne, aby rozpoczynając leczenie dietetyczne wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak m.in.:  twoje potrzeby, wyniki badań, styl życia oraz preferencje kulinarne. Są osoby, które odchudzają się ze mną bez diety, a są takie, które potrzebują konkretnych wytycznych żywieniowych. Każda z dróg jest dobra, a wybór zależy od Ciebie.

 

Jestem autorką warsztatów ” Jak radzić sobie z pokusami podczas zmiany”, dzięki którym co roku wiele kobiet odmienia swoje życie i zdrowie.