Dla kogo przygotowana jest usługa?

 

Odchudzanie jest programem, przygotowanym dla pacjentów z nadwagą i/lub otyłością. Otyłość jest chorobą, która wiąże się z występowaniem innych chorób i/lub zaburzeń metabolicznych, wynikających ze zwiększonego poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie.

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o konsekwencjach otyłości: https://www.mp.pl/pacjent/dieta/odchudzanie/wprowadzenie/115230,konsekwencje-otylosci.

 

Jak wygląda odchudzanie?

 

Podczas pierwszej konsultacji zbierany jest wywiad żywieniowy oraz psychodietetyczny. Na jego podstawie, przygotowuję plany żywieniowe. Monitoring efektów i zmiany w menu są co 15-30 dni. Niektórzy pacjenci decydują się dodatkowo na stosowanie programu wsparcia np. https://katarzynapryzmont.pl/program-za-reke/

 

Jak rozpocząć odchudzanie?

Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub dojazd nie stanowi problemu, możesz umówić się na konsultację stacjonarną w Klinice Dr Szczyt. Z pacjentami spoza Warszawy pracuję poprzez aplikację  Teams lub telefonicznie.

Kontakt do Kliniki:

Ul. Królewicza Jakuba 37

Telefon: +48 22 654 90 60

Kontakt spotkania online:

Katarzyna Pryzmont

Telefon: 880 320 590

Jakie badania wykonać?

Badania krwi są potrzebne, aby dopasować plan żywieniowy pod Twoje potrzeby. Bez nich przygotowane leczenie dietetyczne, może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Na pierwsze spotkanie możesz przyjść bez badań i dosłać je później. Jeżeli zależy Ci na czasie, wykonaj je wcześniej. Rekomendowane badania  ze zniżkąhttps://katarzynapryzmont.pl/badania/.

 

 

 

Udostępnij na: